השכרת ציוד מציאות מדומה לאירועים

מציאות מדומה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אין ספק שאחת האטרקציות היותר חמות של עולם האירועים הוא השכרת מציאות מדומה לאירועים. אם בעבר הדעה הרווחת הייתה שזוהי פעילות שמתאימה אך ורק לילדים קטנים, הרי שכיום פני הדברים השתנו וגם הטכנולוגיה השתנתה ואנו רואים מציאות מדומה היום כמעט בכל אירוע, גם אירועי יומולדת ובר מצווה אך גם באירועי חברה, אירועים עסקיים כמו גיוסי הון, הרמות כוסית, ימי גיבוש לעובדים ועוד. כיצד השכרת ציוד מציאות מדומה לאירועים תהפוך את האירוע הבא שלכם לייחודי ויוצא דופן?

 

השכרת ציוד מציאות מדומה לאירועים עם ילדים

יש ספק שהילדים שם היום מכירים כל פרט ופרט בטכנולוגיה ובמשחקים של מציאות מדומה. עמדה של מציאות מדומה באירועים של ילדים כמו יום הולדת או בר/בת מצווה ימשכו תשומת לב רב ויעסיקו את הילדים למשך שעות רבות. חלק מהעמדות משלבות משחקים שונים בהם הילדים צריכים לקחת חלק פעיל בעוד חלק אחר של עמדות לוקחות את הילדים למסע בעולם מדומה עוצר נשימה שיראה מציאותי לכל דבר ועניין. את המציאות המדומה יראו הילדים בעזרת משקפיים מיוחדות אותם ירכיבו על ראשם שישדרו להם כל מה שהם צריכים לראות. יש לציין כי הדבר הוא גם חוויה עבור הסובבים ואלה שממתינים בתור שכן זה יכול להיות דבר מצחיק לראות את האדם שמרכיב את המשקפיים נע בחשש או חושש ליפול פתאום וכדומה.

 

מציאות מדומה באירועים עסקיים

בנוסף לשירותי תאורה והגברה למופעים, קייטרינג ועוד, אנו רואים שילוב של מציאות מדומה גם באירועים מסוג אחר כמו אירועים עסקיים, השקות או כנסים גדולים בהם חברה רוצה להציג מוצר באופן מוחשי. בעזרת הכלי של מציאות מדומה תוכלו לקחת את הלקוחות שלכם לסיור ברכב חדש, סיור באתר נופש אותו תרצו להציג או סיור בבית כחלק מהשקת פרויקט נדל״ן חדש שבו תראו ללקוחות פוטנציאליים כיצד יראה הפרויקט עצמו והדירות.

Sure they do
אולי יעניין אותך גם:
צרו קשר לייעוץ מקצועי

חברתינו מתמחה בתחום ההגברה, התאורה והקרנה לאירועים, עם ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום האירועים

חייגו 072-3954389