עישון באירועים – התחליפים לסיגריות הרגילות

עישון באירועים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

החוק במדינת ישראל אומנם אינו מתיר לעשן באירועים, בחללים סגורים ובמקומות ציבוריים. אולם עדיין – אנו רואים עישון באירועים. מי שמעשן, בדרך כלל גם אוהב לשלב את העישון עם שתייה. תמיד ימצא לעצמו איזו פינה שלא מפריעה לאף אחד. לפעמים מדובר בקבוצה של אנשים או חבר‘ה שהתאחדו, לאו דווקא משום שהם מכירים אחד את השני, אלא בעיקר שהם חולקים את אותה חוויה – חוויית העישון. לעיתים יש גם זוגות שמתחתנים, או מפיקי אירוע, שמבינים את הצורך הזה של אנשים לעשן במהלך האירוע. לכן, הם מייעדים שולחן, כמה שולחנות או פינה ספציפית כדי לאפשר להם את זה.

עישון באירועים כימי הולדת, מסיבות רווקים ואירועי גיבוש

הוא קטן, הוא דיסקרטי ואפשר לקחת אותו לכל מקום, גם לחופשות וגם לאירועים כמו ימי הולדת, מסיבות רווקים או רווקות ואירועי גיבוש. קוראים לזה מכשיר אידוי קנאביס, או בשמו השני – וופורייזר. המכשירים הניידים מגיעים בצורה של עט, כרטיס אשראי או סמרטפון, לעומת המכשירים היותר מסיביים שאי אפשר לנייח אותם בקלות. אל המכשיר עצמו מכניסים את התפרחת, השמן או תחליף הטבק ובאמצעות סליל מתכת חשמלי נוצר תהליך האידוי.

יתרונות לאידוי בוופורייזר

  • אין התערבות של שריפה ולכן תהליך השאיפה הופך בטוח יותר בהשוואה לעישון ונזקיו הרבים.
  • עבור מטופלים בקנאביס, התהליך הופך את הפעולה לחוויה של ממש, משום שאין כמעט גירוי של הגרון ולא נוצרת תחושת אי נעימות או מחנק.
  • בצמח הקנאביס יש חומרים פעילים ועל ידי פעולת האידוי הם הרבה יותר יעילים. האידוי מבוקר בשל מערכת לבקרת טמפרטורה המופעלת באופן אוטומטי או על ידי המשתמש.
  • מייצר הרבה פחות עשן, אינו נדבק לשיער ולבגדים.
  • בטווח הארוך רכישת מכשיר אידוי משתלמת יותר בהשוואה לאביזרי עישון אחרים.
Sure they do
אולי יעניין אותך גם:
צרו קשר לייעוץ מקצועי

חברתינו מתמחה בתחום ההגברה, התאורה והקרנה לאירועים, עם ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום האירועים

חייגו 072-3954389