על שולחנות להשכרה לאירועים, כסאות ועוד

שולחנות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אירועים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. יש אירועים שמחים כמו ימי הולדת, בר מצוות, בת מצוות, חגים, מסיבות, בריתות וחתונות לעומת אירועים שנחשבים לשמחים הרבה פחות כמו למשל שבוע בו אנו יושבים שבעה על אדם הקרוב לנו. אחד השירותים שמקלים עלינו באירועים מכל הסוגים הוא שולחנות להשכרה לאירועים. ברגע שאנו מזמינים שולחנות מחברה מקצועית המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים כגון rentent.co.il, אנו נהנים ממגוון של יתרונות.

 

איך משיגים שולחנות להשכרה לאירועים או כסאות?

שירות נוסף ששווה להיעזר בו במקביל להשכרת שולחנות הוא השכרת כסאות לאירועים. השילוב בין השניים מאפשר לנו ליצור אירוע אחיד. כלומר, מספיק שאנחנו מארחים 20 אנשים בביתנו לערב ראש השנה, במקום לאסוף מכל רחבי הבית כסאות ושולחנות, לסחוב ולעבוד קשה, אנחנו משכירים את כמות השולחנות והכסאות להם אנו זקוקים. כמובן שהשכרת כסאות לאירועים לצד השכרת שולחנות חוסך לנו זמן רב, תורם לעיצוב החלל ומספק נוחות מירבית גם לנו וגם לאורחים שלנו.

שולחנות להשכרה לאירועים – דגשים שחשוב להכיר

  1. לפני שאתם עושים הזמנה בדקו את כמות המוזמנים – וודאו האם מישהו מהאורחים שלכם מביא אורח נוסף, האם יש אנשים שלא מתכוונים להגיע. ניתן להעביר שרשור הודעות כשבוע לפני ואז לעדכן את החברה בכמות המדויקת של השולחנות והכסאות.
  2. עדיף יותר מאשר פחות – תמיד עדיף להזמין יותר כלומר לקחת בחשבון בין10%-15% יותר מוזמנים מאשר פחות. העלות לעוד 5-10 כסאות ו-1-2 שולחנות היא מזערית מאוד, בעיקר בהזמנות גדולות.
  3. בחרו חברה מקצועית – בצעו סקר שוק קצר ובחרו חברה מקצועית המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים כגון מסכי הקרנה לאירועים, כסאות, אוהלים וכדומה, רק תהיו בטוחים שהציוד מגיע בזמן, נאסף בזמן, שהוא מתוחזק כמו שצריך, עמיד וחזק למשתמש ובעיקר תואם את הצרכים שלכם ואת צרכי האירוע.

 

 

רוצה לקבל פרטים?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

Sure they do
אולי יעניין אותך גם:
צרו קשר לייעוץ מקצועי

חברתינו מתמחה בתחום ההגברה, התאורה והקרנה לאירועים, עם ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום האירועים

חייגו 072-3954389