אירועים מוצלחים בצל הקורונה בעזרת אוהל גדול להשכרה

Depositphotos_8934318_l-2015 (1)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משבר הקורונה הוביל לכך שאלפי אירועים בישראל התבטלו בזה אחר זה. מה שהיה נראה כמו סיטואציה חד פעמית הוביל לכך שזוגות רבים שהיו אמורים להתחתן עם תחילתו של הסגר הראשון בשיאה של ”עונת החתונות“ בישראל החליטו לדחות את האירוע ואז הבינו שההגבלות החדשות לא הולכות איתם אלא נגדם וכי עליהם להפוך יצירתיים ולחשוב מחוץ לקופסא. יש גם לא מעט משפחות שהפסידו הון עתק בין אם מדובר בכאלה ששילמו לגני אירועים, ספקים ובעלי מקצוע ולא קיבלו את כספם בחזרה ובין אם במקומות עצמו שבשל הביטולים החזירו את רוב המקדמות למשפחות. מי שהצליח להתגבר על תחושת הבאסה והחששות הבין כי גם בחוץ אפשר להפיק אירועים מרהיבים, צבעוניים ואפילו לא פחות מושקעים. איך? על ידי אוהל גדול להשכרה.

 

מה זה בכלל אוהל גדול להשכרה?

אוהל גדול להשכרה הוא אוהל שתוכנן ויוצר במיוחד עבור אירועים. הוא עשוי לרוב מפלסטיק עמיד ומתאים לחצרות, גני אירועים ואפילו לחיק הטבע באזורים המיועדים לאירועים. אוהל גדול להשכרה יכול להכיל בין כמה עשרות לכמה מאות משתתפים, תלוי בגודל האוהל כמובן.

כל מה שצריך לעשות הוא להחליט על מיקום, להזמין את כמות המשתתפים המותרת בהתאם להגבלות החדשות, לבחור חברה מקצועית המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים שמחזיקה באוהלים כאלה ופשוט לבצע הזמנה מסודרת של כל הציוד לו אתם זקוקים. חשוב לוודא כי החברה שבחרתם לאירוע שלכם מספקת לכם אוהל בהתאם לכמות המוזמנים, שהיא דואגת להקמה ולפירוק של האוהל. במידת הצורך מומלץ להזמין גם פתרונות קירור או חימום לפי העונה בשנה. ניתן גם לשדרג את האוהל בכל מיני דרכים גם בפן הפרקטי (שולחנות להשכרה לאירועים, כסאות, כלים) וגם בפן העיצובי (פרחים, מפות, נרות וכדומה).

 

Sure they do
אולי יעניין אותך גם:
צרו קשר לייעוץ מקצועי

חברתינו מתמחה בתחום ההגברה, התאורה והקרנה לאירועים, עם ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום האירועים

חייגו 072-3954389